עבירת תנועה כל שהיא שמבצע נהג על הכביש בעת נהיגה, עלולה להסתיים בקנס כספי כבד, שלילת רישיון או אפילו, חלילה, בהגעה לכלא. אף שבמבט ראשון עלול להיווצר הרושם שהיחלצות מבעיה כל שהיא בתחום היא קלה, הרי שבחלק ניכר מהמקרים הדבר איננו כך כלל ועיקר. הסתייעות בשירותיו הטובים של עורך דין בתחום התעבורה מסייעת הן בעקבות עבירות תנועה שבוצעו על ידי הנהג, והן אם הינך הצד הנפגע, במקרה של תאונת דרכים. מיהו עורך הדין המתמחה בדיני תעבורה? באילו מקרים ניתן וכדאי להסתייע בעורך דין כאמור? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא זה.

עורך דין בתחום התעבורה – מה זה בעצם

לכל בעל מקצוע בתחום המשפטי, ישנו בדרך כלל תחום התמחות ייחודי. עם תחומי ההתמחות ניתן למנות עורך דין בתחום הפלילי, עורך דין בתחום דיני משפחה וכן, כמובן, עורך דין בתחום התעבורה. בעל המקצוע הזה מתמחה בכל ההיבטים של עבירות תעבורה לסוגיהן. כמו כן, מכיר עורך הדין הזה את כל האופציות העומדות בפני נהג, או כל אדם אחר המעורב בעבירות תעבורה, להיחלץ ממצבים בעייתיים ולמצות באופן הטוב ביותר את האופציות העומדות בפניו להגן על עצמו. כיון שהמערכת המשפטית איננה סלחנית במיוחד כשמדובר בעבירות תעבורה, שירותיו הטובים של עורך דין המתמחה בתחום עשויים לחסוך עגמת נפש רבה וכמובן – ממון רב.

מתי כדאי להסתייע בעורך דין תעבורה

ישנם לא מעט מקרים שבהם ניתן, ואפילו מומלץ, להסתייע בעורך דין תעבורה. עם המקרים כאמור לעיל ניתן למנות נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת וכן עבירות שבעקבותיהן מוטלים קנסות על הנהג העבריין או גרוע מכך – חיוב בנקודות. גם במקרים כגון תאונות דרכים קטלניות, שירותיו של עורך דין בתחום התעבורה נחוצים מאד. מנגד, נפגעי תאונות דרכים יכולים להסתייע בעורך דין כאמור לעיל בעת תביעת פיצויים. כל הדוגמאות שהובאו כאן, הן רק חלק מהמגוון הרחב של מצבים שבהם נדרשים השירותים הטובים של עורך דין תעבורה. אם גם לך נחוץ עורך דין איכותי בתחום התעבורה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולעשות צעד ראשון למיצוי הזכויות שלך.

לייעוץ מהיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם (-: